Květníky - Truhlíky

VÝROBA

Plastové zahradní trhuhlíky, květníky a zásobníky na okrasné květiny či dřeviny.

Květníky, truhlíky, zásobníky na květiny, dřeviny či okrasné květiny vyrábíme z odolného polypropylenu, který je svými vlastnostmi odolný vůči ÚV záření a povětrnostním vlivům. Barvy lze vybrat na přání s několika odstínů.

Materiál

Materiál polypropylen o síle 4 – 15 mm (síla materiálu je určena velkostí nádoby)

Odstín

  • Leská černá, bílá, šedá RAL 7032
  • Černá CUBIC (kostičky cca 3x3mm)
  • Šedá CUBIC RAL 7004 (kostičky 3x3mm)
  • Šedá jemná struktura RAL 7004
  • Zelená jemná struktura RAL 6005

Vybavenost a možnosti

Horní límec, vnitřní vzpěry, zateplení, drenážní nopová fólie, odtoky, vyvýšené dno.

Rozměry, tvary a velikosti květníků, a truhlíků jsou variabilní a lze je vyrobit na míru. Nádoby jsou standardně vodotěsné a lze je použít i jako vložky do nábytku (do interiéru).

Horní límec drží tvar truhlíku a horní hranu rovnou. Vnitřní vzpěry se dávají cca po 50 cm a zabraňují vyboulení nádob. Drenážní nopová fólie zadržuje vodu a provzdušňuje kořeny. Separační textilie separuje zeminu a zabraňuje vytékání zeminy z nádoby. Truhlíky, květináče, zásobníky lze vyrobit zateplené pomocí XPS30mm. Zateplené truhlíky a květináče chrání květiny v létě proti přehřátí a v zimě proti promrzání. Součástí květináčů a truhlíků mohou být odvodňovací otvory proti přeplavení, zabraňující zahnívání rostlin. 

Každý tento výrobek lze dodatečně obložit dalším jiným materiálem jako je dřevo, kov atd. Naše truhlíky a květináče lze osadit do zahradních prostor, balkonů, atik, teras atd..

Truhlíky, květináče, zásobníky lze vyrobit zateplené. Takovéto truhlíky a květináče chrání květiny v létě proti přehřátí a v zimě proti promrznutí.  Součástí květináčů a truhlíků jsou odvodňovací otvory proti přeplavení, zabraňující zahnívání rostlin. 

Naše společnosti může zajistit architektonický záměr s návrhem truhlíků vč. osazení rostlin.

Plastové květníky

Výroba na míru vaším představám. Neomezujte se typizovanými rozměry a tvary!